..::Vanessa Hudgens::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::Vanessa Hudgens::..

Vanessa Hudgens'in En İyi Fan Sitesi!!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Küçük Bir Hikayecik...

YazarMesaj
Skater_Girl
Geçerken Uğradım
Geçerken Uğradım
Skater_Girl

NeRden?? : İstanbul
Ruh Halim : Küçük Bir Hikayecik... 2061
Hangi Takım? : Küçük Bir Hikayecik... 2108
Vanessa Gücü :
Küçük Bir Hikayecik... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Küçük Bir Hikayecik... Right_bar_bleue

Küçük Bir Hikayecik... Empty
MesajKonu: Küçük Bir Hikayecik...   Küçük Bir Hikayecik... I_icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 12:42 pm

Sabahın erken saatLernde uyanıp havaaLanına doğru yoLa çıkyorsunuz.Oraya varıyor arabanızı bir yere parkediyorsunuz.Sonra çantanızı koLunuza atıp havaaLanına giriyorsunuz.Daha uçuşunuza yarım saat var.Sizde pekaLa açsınız.Büfeden bir büskivi birde sıcak çay aLıyorsunuz.BekLeme yerLernden birine oturuyorsunuz.Cantanızı bir yana bırakıyorsunuz.Yanınızda bir adam oturuyor ve size güLümsüyor.Sizde ona.EğiLip çayınızdan bir yudum aLıyorsunuz.Ve bir büskiviyi ağzınıza atıyorsunuz.Yanınızdaki adamda aynını yapıp bir büskivi de o ağzına atıyor.Siz şaşkınca bakııyorsunuz.Bir yudum çay daha ve bir tane daha büskivi.Ve adam yeniden aynın yaıyor.Sizinse sinirLeriniz iyice bozuLuyor.Paketin sonu geLiyor ve son bir büskivi kaLyıor.İçinizden "baqaLım bu yüzsüz adam şmdi ne yapıcaq" die düşünyorsunuz.Adam eğiLiyor.Büskiviyi ikiye böLüyor.Yarısını ağzına atıyor.Sizse bu kadarı fazLa diyor, çantanızı bir hışımLa topLuyor veoradan hızLı adımLarLa uzakLaıyorsunuz.
Sonradan akLınıza geLiyor.Çantanızı açıyorsunuz.Ve daha açıLamış olan büskivi paketinizi görüyorsunuz.Siz,az önce bir adamın büskiviLerine ortak oLdunu.Adam sesini biLe çıkarmadı.Size güLümsedi ve son büskiviyi hiç tereddüt etmeden ikiye böLdü.Sizse ona sadece "Yüzsüz" dediniz...

Küçük Bir Hikayecik...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-