..::Vanessa Hudgens::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::Vanessa Hudgens::..

Vanessa Hudgens'in En İyi Fan Sitesi!!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

vanessa&zac röportajı

YazarMesaj
**Sierra**
Geçerken Uğradım
Geçerken Uğradım
**Sierra**

Ruh Halim : vanessa&zac röportajı 2031
Vanessa Gücü :
vanessa&zac röportajı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100vanessa&zac röportajı Right_bar_bleue

vanessa&zac röportajı Empty
MesajKonu: vanessa&zac röportajı   vanessa&zac röportajı I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 8:18 am

Bravo: Sadece bize söyleyin! Yine soryorum,siz birliktesiniz bu doğru mu?

Vanessa: Ehm,evet!

Bravo:Bazı söylentiler çıktı,Zac’ın Hairspray’in oyuncularından Nikki Blonksy'a aşık oldu gibi?

Zac:Bu inanılmaz bir şey,buna benzer dedikodular çok hızla yayıldı,Nikki ve ben “Hairspray” setinde çok iyi vakit geçirdik,çok hoş biri ama o da açıkladı,o benim sevgilim değil!

Bravo:İlk aşık olduğunuz kişi kimdi?

Zac:Galiba..Emin değilim ama ilk kız arkadaşım ilk okuldayken olmuştu sanırım..Gerçekten tatlı bir kızdı..Sanırım ben daha çok küçükken kızlarla ilişki kurmaya başalmışım(Gülerler)

Vanessa:Benim de aynı zamanlarda erkek arkadaşlarım oldu..Nedenini bilmiyorum?Ama erkeklerle flört etmek eğlenceliydi!

Bravo: Zac,Vanessanın en çok sevdiğin özelliği nedir?

Zac: O inanılmaz biri,onunlayken gülebiliyorum,ve hep eğlendiğim şeylerden konuşabiliyorum! O sadece hoş bir kız değil,ama ayrıca imrenilebilecek kız!

Bravo: İkiniz arasında ilk bağlanma ne zaman başladı?

Vanessa: Biz ilk HSM 1 de karşılaştık ve ilk o zaman birbirimizi tanıdık.Yönetmen bizi bir araya getirdi ve ilk düet olan şarkıyı söyletti,çünkü bizim aramızda iyi bir kimya olduğunu düşünmüş!Ve ben onu sadece o zaman anlayabildim!Zac ile film çekmek çok büyük bir şey!Biz birbirimiz o zaman anlamaya başladık!

Zac: Vanessa ilk andan itibaren gözlerimi yakaladı!O diğer tüm kızlardan daha çok parlar,o büyük bir karaktere sahip!

Bravo: İkinizde de aynı yüzükler var,bu bir kaza değil.Doğru mu?

Zac: Dürüst olmak gerek:Biz bir sözlenmedik!

Vanessa: Onlar dostluk yüzüklerimiz.

Zac: Evlenmek için daha çok genciz.İleride ne olacağını bilemeyiz biz şimdi sadece aşığız.

Bravo: Vanessa,Zac’ı bayan hayranlarından hiç kıskanmıyor musun?

Vanessa: Hayır,ben mutluyum o çok popüler biri,bunu hak ediyor.Kızları anlayabiliyorum onu dışarıda gördüklerinde gözlerini onun olduğu yöne çeviriyorlar..Bende,onların yerinde olsam onu görür görmez çığlık atmaya başlardım!(Gülerler)

Bravo: Vanessa,Zac’ın Rolling-Stone dergisindeki kapak remi hakkında ne düşünüyorsun?

Vanessa: Ben Zac’ın o resimde çok sıcak göründüğünü düşünüyorum! Ve böyle düşünen tek kız ben değilim!

Zac: Benimle bu kapak resminin hikayesini nasıl planladıklarına inanamazsınız! Genellikle top starlar öyle bir kapağa sahip olurlar!

Vanessa: Zac sen bir top starsın bunu başardın! (Gülerler)

Bravo: Hsm 2 Almanya da disney chanelde yayınlanacak,film mutlu sonla bitiyor mu?

Zac: Troy akıllı biri,Sevgilisinin onun için neden bahsettiğini bilir! (Zac Vanessaya bakar ve göz kırpar)

Vanessa: (O da Zac’a göz kırpar)Öyle olmasını umut ediyorum!

Yıl 2006... Bir Zac Efron ve Vanessa Hudgens röportajı... Röportajı BRAVO adlı dergi yaptı...

vanessa&zac röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» A dan Z ye Vanessa
» vanessa TRL resimlerr